Beyaz alümina seramikler neden sararır?

July 19, 2023

hakkında en son şirket haberleri Beyaz alümina seramikler neden sararır?

Beyaz alümina seramikler neden sararır?

Beyaz alümina seramik neden uzun süre sararır?Bunun arkasındaki sebebi biliyor musunuz?İşte Amerika Birleşik Devletleri seramik üreticilerinin beyaz alümina seramiklerin neden sarıya dönüşeceğine odaklanması.

 

Alümina seramik ürünlerin renk atmasının sebebi nedir?Seramik ürünlerin bir kısmı temelde beyaz olduğundan, alümina seramik kesinlikle aynıdır.Ama uzun süre kullandıktan sonra bu seramik ürünler neden beyaz dökümden açık sarıya dönüyor bilmiyorum, alümina seramik rengi mi?

 

Beyaz alümina seramiğin yavaş yavaş sarımsı bir renge bürünmesinin nedeni seramiğin iç kısmının bileşiminin güneş ışığından sonra değişmesi ve bu değişimin geri dönüşümsüz olması dolayısıyla renginin de değişmesidir.

 

Öte yandan, alümina seramikler, sulu alümina ile sonuçlanacak şekilde eriyebilir.Aslında sadece seramik ürünlerde bu özellik yoktur, diğer malzemelerde de olacaktır, bu nedenle alümina seramik renk değişikliğinin üstesinden ancak dış etkenlerin etkisini en aza indirerek gelebiliriz.

 

Alümina seramikler hakkında, renk atmasının arkasındaki nedenin net olmasının yanı sıra, aynı zamanda, ürünün gereksinimleri karşılamasını sağlamak için şaft çekirdeği üretiminde ustalaşmak için bazı temel ilkeler, normal olarak kullanılabilir.

 

Özel malzeme göz önüne alındığında, bu nedenle alümina seramik şaft çekirdeği tasarımında gereksiz hasarı azaltmak için daha dikkatli olunmalıdır.İçerikler temel olarak kurulu parçaların tipini, boyutunu ve konumunu, parçaların sabit yolunu, yükün niteliğini, yönünü, boyutunu ve dağılımını içerir;Alümina seramik yatak tipi ve boyutu;Alümina seramik boş mil, imalat ve montaj süreci, kurulum ve nakliye;Eksen deformasyonu vb.

 

Alümina seramik ürünlerin renk değişimi hakkında yukarıdakiler, burada hangi içeriğin paylaşılacağıdır, alümina seramik şaftın özel gereksinimlerine göre tasarlanmalıdır, ancak malzemelerden tasarruf etmek, öncül olarak ağırlığı azaltmak, aynı mukavemet boyutunu veya büyük kesiti kullanmaya çalışın. kesit şeklinin katsayısı;Ve ürünlerin kalitesini ve performansını daha da artırmak için stres konsantrasyonunu azaltmak ve gücü artırmak için çeşitli yapısal önlemleri benimseyin.

 

Yukarıdaki Meicheng seramiklerinin içeriği sizin için.Meicheng Ceramics, araştırma ve geliştirme, üretim ve satışı entegre eden bir elektronik seramik kuruluştur.Hunan Eyaleti, Xinhua İlçesindeki elektronik seramik Endüstri Parkı'nda bulunan ve 8W'lık bir alanı kapsayan kayıtlı bir kuruluştur.Başlıca faaliyet alanları: zirkon seramik, alümina seramik, talk porselen ve diğer oksit olmayan seramik araştırma, geliştirme ve uygulama.